NOVINKY - NEWS

 

Společné venčení

20.8.2017 přijeli odchovanci s paníčkama z vrhu A. Sice jsme nebyli uplně všichni, ale i tak to bylo úžasné.
 

Arnold Junior Marpet Bull

Arný v novém domově. Z Arníka bude rodinný miláček a moc jsi to užívá
 

Miminka chystáme k novým majitelům

3.3.2017 - Tak už se nám to blíží a my se připravujeme na předání našich zlatíček. Vůbec se nám nechce. Věřím, že jsme vybrali jen ty nejlepší paníčky a že brzy uvidíme i fotky jak miminka rostou a mají se báječně aby mě to hřálo u srdíčka. ;-)
 

Volný kluci v chs Little Smiles

U nás už máme všechny miminka zadaná, ale v chs Little Smiles jsou volní dva kluci černí s žíháním po plně testovaných rodičích moc krásného zahraničního spojení. 
 
 

Banda Marpet Bull má hotový BAER

Všichni štěňátka absolvovali BAER test. Už se nemůžou vymlouvat, že neslyší ale jen neposlouchají :-) a ještě se nechali takhle krásně nafotit. 
 

 

 
 

Už všichni koukáme

25.1. 2017 více fotek zde
 
 

Naše štěňátka

 
 

Narodili se štěňátka

 
10.1.2017 - Narodilo se nám 6 štěňátek. 3 holčičky a 3 chlapečci. Vice info ve VRH A
 

Přípravy 

3.1.2017 - Tak termín porodu se nám blíží a my se přípravujeme. Držte palečky ať vše dobře dopadne.
 

Vrh A

Už se moc těšíme co vyjde z tohoto spojení. ;-)
 

Dorisce byl udělen CZDR II.

Tak už i nám dorazil CZDR II. (certifikát zdraví druhého stupně) což znamená zopakovaní testu srdce a UPC po třetím roce života psa. A samozřejmě se skvělým výsledkem. 
 

Potvrzená březost

1.12.2016 - Tak jsme se rozhodli jet o den dříve na sono a udělali jsme dobře. Březost se potvrdila a Doriska má v bříšku minimálně 7 statečných miminek. Máme velikou radost. Tak teď už jen držet palečky aby vše proběhlo dobře, nic nevstřebala a porodila žívá, zdravá a krásná miminka. Termín porodu má 9.1.2017.
 
 
 

Máme nakryto

9.11.2016 - Proběhlo krytí v Holandsku. Teď už jen držet palečky aby se zadařilo. 
 
 

Doriska hára

Tak je to tady. Doriska začala hárat a brzo vyrazíme na krytí do Holandska. Pokud se zadaří štěňátka by se měla narodit začátkem ledna. Tak držte palečky. :-)
 

3.10.2016 Doppler 

Dnes Doriska absolvovala Doppler srdce ve 4 letech. Srdíčko funguje jak má a tím Dorka splnila poslední podmínku pro splnění podmínek pro CZDR II. Jsme šťastní a teď už se můžeme plně soustředít na výlet do Holandska. 
 

10.9.2016 Klubová výstava konopiště

Doriskou se sice neumístila, ale v posudku nemáme nic špatného napsaného ba naopak chváli. I tak jsme na Dorisku pyšní, protože se krásně vystavila. 
 

Plánované krytí

8.9.2016  -  Tak krycí list zaslaný a pejsek vybraný. Nakonec pojedeme za pejskem do Holandska. Byl nás navštívit v létě v Praze a zamilovala jsem se do něj. Nádherný pes s úžasnou povahou. Teď už jen čekáme kdy se Doriska rozhodne hárat. Pokud máte zájem vidět ženicha na živo bude v České Republice 10.9.2016 na Klubové výstavě Konopiště.
Více o pejskovi v sekci štěńátka vrh A.
 

Kontrolní UPC

29.8.2016  -  Udělali jsme kontrolní UPC z moči obou pejsků. Doriska dopadla skvěle s výsledkem 0,095. Bohužel Arný dopadl hůř 0,458. Zřejmě náký zánět ho trapí tak ho musíme trochu přelečit aby neměl pak problémy. :-)
 

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav

13.8.2016  -  Dnes se Doriska zůčastnila mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi. Ve třídě bylo 6 krásných fen a Doriska skončila s výbornou 2 res.CAC. Máme velikou radost a jsme na ní pyšní. 
 
 

Plánujeme štěňátka

11.8.2016  -  Plánujeme krýt na podzim/zima 2016 (zřejmě v listopadu) takže by štěňátka byla k odběru začátkem jara 2017. Předběžně máme vybraného ženicha z Holandska. Je plně testovaný a moc krásný. Jméno povíme až to bude aktualní kdyby nastala změna. ;-)
 

Bohužel Doris nezabřezla

30.4.2016 - Tak bohužel Doris nezabřezla. Nevíme kde se stala chyba. Asi nepřeskočila jiskra a nechtěli mít spolu miminka. Určitě budeme zkoušet další krytí, ale už s jiným pejskem. Zatím vybíráme. Už typ máme, ale zveřejníme až si budeme jistí. Určitě bude plně testovaný.

 

Doriska začala hárat

A je to tady. Doriska začala hárat takže co nevidět vyrazíme do Rakouska za ženichem. Když vše dobře klapne tak by se štěňátka měla narodit začátkem června. Tak držte palečky. 

 

V chovatelské stanici Patriot Bull se narodila dvě štěňátka

V chovatelské stanici Patriot Bull se narodili dvě malá štěňátka (holčičky) . Empress Chief Bull alias Kaly (dcera Arnýho) je konečně maminkou. Kaly je plně testovaná a otec štěňátek je taktéž plně testovaný. Oba rodiče můžete vidět v chovatelské stanici. 
 
 Afrodita Patriot Bull    

Andromeda Patriot Bull
 
 
 

Planujeme štěňátka

Po minulém nezdařilém krytí (zřejmě jsme jeli moc brzo a progesteron ač u jiného plemene by byl v pořádku tak na bulíka to bylo moc brzo) planujeme štěňátka znova se stejným ženichem. Moc se nám líbil a proto by jsme jsi moc přáli štěňátka po něm. Už se moc tešíme tak držte palečky ať to tentokrát vyjde.

PF 2016

 

Bohužel Doriska nezabřezla

Tak Doriska nám nezabřezla. Čekáme na další možnost krytí aby jsme zopakovali spojení. Tak snad se zadaří příště. Krytí by mělo proběhnout snad v únoru.

Krytí proběhlo na konci srpna

Na konci srpna Doriska konečne navštívila jejího vysněného prince.  Pejsek mě velmi překvapil. Je mnohem hezčí a okouzlujicí než na fotkách a je to kus psa ;-) Bohužel jsme kryli až kolem půlnoci tak jsme jsi ho nemohli pořádně nafotit. Teď už jen držet palečky aby Doriska zabřezla a štěňátka se v pořádku narodila. Odběr štěňátek by vycházel na Vánoce.

 

Plánované krytí

Oba rodiče jsou plně testovaný. 

Otec je z Rakouska a má rakouský, belgický, německý a anglický původ. Odkaz zde

Matka je z Čech a má český, rakouský a anglický původ. Odkaz zde

 

Syn Arnýho má hotový test PKD

Eagle Spirit Chief Bull alias Strike má hotové testy PKD (ledviny) s výsledkem ,,mutace nebyla detekována". Máme velikou radost a tešíme se na další dobré zprávy.
 
 
 

Dcera našeho Arnýho bude mít miminka

Empress Chief Bull alias Kaly bude mít miminka s Áreskem. Čekají každým dnem nadílku. Chs Patriot Bull.

Tak bohužel Kalynka (Empress Chief Bull) porodila jednoho krasnýho kluka, který bohužel druhý den zemřel. Je nám to moc líto, ale příroda je někdy krutá. :-(

 
 
 
 

Máme vybraného ženicha

Tak konečně jsme vybrali ženicha pro Dorisku. Bude to rakouský pejsek se všemi zdravotními testy. Má velmi zajímavý rodokmen a jeho oba rodiče jsou taktéž zdravotně testovaný. Jmenuje se Harley Dee MA CHE BELLO a zde jsou jeho fotky...

 

Plánujeme štěňátka v roce 2015

Plánujeme štěňátka s naší fenkou Doloress Chief Bull. Měla by se nám rozhárat v červnu. Krytí by tedy mělo proběhnout na přelomu června a července. Ženicha vybíráme pečlivě. Máme zatím jednoho zahraničního pejska vybraného, jen čekáme jak dopadnou jeho zdravotní testy. Když vše dobře dopadne tak by odběr štěňátek byl na přelomu srpna a září. Štěňátka pujdou domu s BAER testem (test sluchu), balíčkem pro lehčí začátek, evropským pasem s očkovaním a odčervením.

Tak nám držte palečky

 

25.3.2015 - Exit Chief Bull absolvoval Doppler test

Máme velkou radost. Syn našeho Arnýho (Boss Nitarm) dnes absolvoval test srdce Doppler s výborným výsledkem. Moc gratulujeme a děkujeme majitelce Sabině. 

 

24.3.2015 - Tak už jsme konečně mezinárodně chráněná chovatelská stanice